Spausdinti

Mūsų veikla

Plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje turinti Lietuvos pašto įmonių grupė teikia ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Vizija. Iki 2021 m. tapti veiksmingiausiu paštu Baltijos ir Šiaurės šalių regione.

Misija. Taupyti klientų laiką efektyviai teikiant paslaugas.

Bendras tikslas. Esame profesionalių darbuotojų komanda, gebanti susitelkti bendram tikslui ir kryptingai jo siekti. Atsakingai priimame bei kruopščiai įgyvendiname bendrovės valdymo sprendimus. Tarpusavyje dalinamės sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Analizuojame bei vertiname darbo rezultatus ir siekiame, kad jie nuolat gerėtų. Sistemingas ir komandinis darbas, orientuotas į puikius veiklos rezultatus, leidžia siekti užsibrėžto bendro tikslo ir įveikti naujus iššūkius. Įgyvendindami strateginius tikslus siekiame kurti vertę akcininkui ir tapti pažangiai bei efektyviai valdoma valstybės įmone.

Lietuvos pašto įmonių grupė siekia būti efektyvi ir pažangi, todėl mūsų įmonių grupės vertybės taip pat turi būti tokios.

  • Paprastumas. Tai aiškios, suprantamos ir Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos, kurias suteiksime paslaugiai ir profesionaliai.
  • Patikimumas. Esame atsakingas ir aktyvus bendruomenės narys bei stabiliai valstybės valdoma įmonių grupė, kurios prekių ir paslaugų kainos bei kokybės santykis – aiškus ir adekvatus.
  • Prieinamumas. Mūsų veikla grįsta aukščiausiais skaidrumo ir etikos standartais, todėl esame visuomenei atvira organizacija. Mums svarbu, kad kiekvienas gyventojas galėtų mumis pasitikėti ir pasinaudoti mūsų paslaugomis. Todėl prieinamos paslaugų kainos ir inovacijų diegimas kasdienėje veikloje – mūsų ilgalaikė veiklos kryptis.

Lietuvos pašto įmonių grupės 2017–2021 m. strategijoje išskirtos 5 strateginės kryptys:

  • Klientų aptarnavimo gerinimas.
  • Pajamų iš besitraukiančių rinkų išlaikymas.
  • Rinkos dalies augančiose rinkose didinimas.
  • Veiklos efektyvumo didinimas.
  • Organizacinės kultūros stiprinimas.