Spausdinti

Lietuvos pašto skyriuose platinami Vyriausybės taupymo lakštai

2013-10-31

Lietuvos paštas ragina gyventojus rinktis saugias ir patikimas investavimo priemones ir kviečia paštuose įsigyti Vyriausybės taupymo lakštų. Nuo šiol taupymo lakštai platinami palankesnėmis sąlygomis.

„Vyriausybės taupymo lakštų galima įsigyti internetu ir Lietuvos pašto skyriuose. Kad gyventojams būtų dar patogiau investuoti, praplėtėme paštų sąrašą, kuriuose galima įsigyti Vyriausybės taupymo lakštų. Nuo šiol taupymo lakštus galima įsigyti net 372-uose paštuose“, – sakė Lietuvos pašto Finansų tarnybos direktorius Kęstutis Jaržemskas.

Lietuvos pašto skyriuose galima įsigyti vienerių arba dvejų metų trukmės taupymo lakštų. Mažiausia investavimo suma – 1000 litų. Taupymo lakštai paštuose parduodami atsiskaitant tik grynaisiais.

Pasak K. Jaržemsko, investuojant į taupymo lakštus gyventojai ne tik užsitikrina valstybės garantiją, kad nepraras savo investicijų, bet ir prisideda prie šalies gerovės kūrimo.

Išpirkti Vyriausybės taupymo lakštus galima ir anksčiau termino. Išperkant lakštus anksčiau laiko, investuotojui bus ne tik grąžinama investuota suma, bet ir sumokama dalis sukauptų palūkanų.

Taupymo lakštų gali įsigyti gyventojai ir nepelno įstaigos (individualios įmonės, ūkinės bendrijos, kooperatinės bendrovės, viešosios įstaigos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai, visuomeninės organizacijos). Įmonės, turinčios AB ir UAB statusą negali įsigyti taupymo lakštų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

 

PASLAUGA NEBETEIKIAMA