Spausdinti

Taupymo lakštų jau galima įsigyti paštuose

2013-10-31

Taupymo lakštų jau galima įsigyti ne tik internetu, bet ir paštuose. Septintoji taupymo lakštų emisija, kurios metu palūkanos sieks 7,78 procento, šiandien pradedama platinti per Vilniaus ir Kauno centrinius paštus, o nuo rytojaus į šį procesą įsitrauks vis daugiau paštų. 

Paštuose galima sudaryti taupymo lakštų įsigijimo sutartį ir už juos sumokėti grynaisiais pinigais – tai patogu tiems investuotojams, kurie nesinaudoja internetu ar neturi sąskaitos banke (norintiesiems mokėti mokėjimo nuordymu (pavedimu) bus taip pat sudaryta galimybė). Atsiimti lėšas už išpirktus taupymo lakštus ir sumokėtas palūkanas bus galima pašte arba jas bus galima pervesti į sąskaitą banke.

Taupymo lakštų bus galima įsigyti 242 (iš 839) paštuose, kurių tikslus sąrašas skelbiamas internete adresu www.vtl.lt.

Ši taupymo lakštų emisija platinama nuo rugpjūčio 11 d. iki rugpjūčio 24 d.

***

Taupymo lakštai yra saugi investavimo priemonė, kuri suteikia galimybę gyventojams savo santaupas patikėti Vyriausybei ir įstatymų garantijas, kad pinigai už išpirktus taupymo lakštus bei susikaupusios palūkanos bus sumokėta laiku. Gyventojai, investuojantys į taupymo lakštus, ne tik taupo patys – po metų jie susigrąžins investuotas lėšas ir uždirbtas palūkanas, bet ir padeda valstybei, kuri jų investicijas panaudoja tam, kad laiku būtų išmokėtos pensijos bei atlyginimai mokytojams ir gydytojams, užtikrintos sveikatos apsaugos, švietimo ir kitos valstybės garantuojamos paslaugos. 

Daugiau informacijos apie taupymo lakštus galima rasti interneto svetainėse www.vtl.lt ir www.finmin.lt.

LR Finansų ministerijos inf.

Sąrašas paštų, kuriuose jau galima įsigyti LR Vyriausybės taupymo lakštų.

 

PASLAUGA NETEIKIAMA