Spausdinti

Mūsų partneriai

Siekiame prisidėti prie socialinės bei ekonominės valstybės plėtros. Išskirtos strateginės socialinės atsakomybės sritys paremtos Bendrovės strategija, puoselėjamu įvaizdžiu, reputacija ir vykdoma veikla. Lietuvos paštas – viena iš nedaugelio organizacijų šalyje, kasdien pasiekiančių kone kiekvieną gyventoją. Mums labai svarbu, kad mūsų kuriamo verslo grąža pasiektų gyventojus visoje šalyje, todėl ateinančiais metais ne mažiau dėmesio skirsime ir nacionaliniams bei regioniniams projektams.

Socialinės rūpybos sritis

Lietuvos paštas, bendradarbiaudamas su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, vasario mėnesį vykdė atšvaitų dalinimo akciją kaimiškosiose vietovėse. Akcijos iniciatorių bendradarbiavimo tikslas – per laiškininkų, kurie yra svarbi vietos bendruomenės dalis, pasiekti kaimiškųjų vietovių gyventojus – padovanoti jiems atšvaitų, galinčių padėti išsaugoti gyvybę tamsiame kelyje. Taip pat atšvaitai buvo dalinami paštuose esančiose klientų aptarnavimo vietose.

2017 m. gruodžio 28 d. Lietuvos pašto darbuotojai aplankė Akmenės vaikų dienos centrą „Akmenėliai“. Jie išpildė daugiau nei 30 vaikų svajonių, padovanoję dovanų, kurių vaikai prašė Kalėdų senelio. Dovanų pageidavimų būta įvairiausių: lėlių, lego konstruktorių ar tiesiog saldainių. Tačiau dažniausiai vaikų laiškuose minėtas noras – gauti žieminės aprangos: striukių, pirštinių, kepurių bei šalikų. Vaikų dienos centro auklėtinių norai mums dar kartą primena, kad privalome stiprinti socialinę apsaugą ir mažinti socialinę atskirtį šalyje. 

2017 m. gruodžio 8 d. Lietuvos pašto centrinėje būstinėje vyko tradicinė kepinių labdaros mugė. Joje kulinarinius sugebėjimus demonstravo Lietuvos pašto administracijos darbuotojai. Kepinių mugės metu buvo surinkta daugiau nei 300 eurų. Šie pinigai bus skirti nešiojamajam kompiuteriui Kupiškio vaikų dienos centrui nupirkti. Žinome, kad moderniosios technologijos vaikams šiais laikais itin svarbios, tad norime suteikti galimybę jiems naudotis viena iš svarbiausių šio laikmečio priemonių.

Jau antrus metus prisidėję prie nacionalinės saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ bendradarbiaujame su Širvintų vaikų dienos centru ir jo auklėtiniais. 2017 m. veiklos 20-metį minėjusiame vaikų dienos centre kasdien apsilanko per 30 vaikų. Dauguma jų – iš socialiai rizikingų šeimų. Šiame vaikų dienos centre vaikai ruošia namų darbus, mokosi namų ruošos, užsiima rankdarbiais ir kt. Tėvai yra ugdomi prisiimti atsakomybę už savo vaikus, stiprinti tarpusavio ryšį, kad vaikai galėtų saugiai gyventi savo šeimose.

Vaikų dienos centro misija – padėti socialinių problemų ir atskirtį patiriančioms šeimoms, auginančioms vaikus.

Širvintų vaikų dienos centrui skyrėme paramą patalpų remontui. Bendrovė prie šio centro veiklos prisideda ne tik finansiškai: Lietuvos pašto darbuotojai aplankė į dienos centro vaikus su Lietuvos pašto edukacine programa, per Kalėdas išpildė daugiau nei 40 vaikų kalėdines svajones. Darbuotojų šiame centre lankosi kelis kartus per metus.

 

Švietimo ir edukacijos sritis

2017 m. pavasarį vykęs Projektų valdymo čempionatas (International Project Management Association) – tai tarptautinis projektas, į kurį šalies aukštųjų mokyklų studentai kasmet kviečiami varžytis, išbandyti savo jėgų projektų valdymo srityje. Projektų valdymo čempionate kviečiamos dalyvauti Lietuvos aukštųjų mokyklų bakalauro ir magistro programų studentų komandos, sudarytos iš 3–4 asmenų iki 35 m. amžiaus. AB Lietuvos paštas buvo pagrindinis šio projekto partneris. Studentai turėjo galimybę išgirsti, kaip valdomi svarbiausi  Lietuvos pašto projektai. Ši iniciatyva, prie kurios įgyvendinimo prisidėjo Lietuvos paštas, – tai galimybė su akademiniu jaunimu dalintis ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir praktiniais patarimais.

 

Daugiau nuotraukų galite rasti čia.