Spausdinti

Kasos sistemų ir kasos aparatų priežiūros paslaugų pirkimas

AB Lietuvos paštas kviečia dalyvauti viešajame akcinės bendrovės Lietuvos pašto kasos sistemų ir kasos aparatų priežiūros paslaugų pirkime. Pirkimo būdas – supaprastintos skelbiamos derybos (vadovaujantis AB Lietuvos pašto supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių 101.3 ir 103 punktais). Pirkimo dokumentai skelbiami Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS).

Pasiūlymų pateikimo termino pabaiga – 2016 m. rugsėjo 15 d. 11.00 val. Pasiūlymus galima teikti tik CVP IS priemonėmis.

Kontaktinis asmuo – Modesta Žagunytė, tel. (8 5) 236 1224, el. p. m.zagunyte@post.lt

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto kasos sistemų ir kasos aparatų priežiūros paslaugų I (pirmosios) pirkimo objekto dalies viešojo pirkimo laimėtojas yra  Uždaroji akcinė bendrovė „UCS BALTIC“. Jo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė yra 50 800,00 Eur be PVM.

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto kasos sistemų ir kasos aparatų priežiūros paslaugų II (antrosios) ir III (trečiosios) pirkimo objekto dalių viešojo pirkimo laimėtojas yra  UAB „RASO“. Jo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė yra 79 500,00 Eur be PVM.

AB Lietuvos paštas su Uždarąja akcine bendrove „UCS BALTIC“ sudarė pirkimo sutartį dėl kasos sistemų su Empirijos FB-03 fiskaliniu bloku priežiūros paslaugų.