Spausdinti

Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimas

AB Lietuvos paštas kviečia dalyvauti viešajame transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkime. Pirkimo būdas – supaprastintos skelbiamos derybos (vadovaujantis AB Lietuvos pašto supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių 101.3 ir 103 punktais). Pirkimo dokumentai skelbiami Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS).

Pasiūlymų pateikimo termino pabaiga – 2016 m. balandžio 20 d. 10.00 val. Pasiūlymus galima teikti tik CVP IS priemonėmis.

Kontaktinis asmuo – Laura Laukienė, tel. (8 5) 236 1224, el. p. l.laukiene@post.lt

Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 1, 2, 4, 5 ir 6 pirkimo dalių laimėtojas yra UAB „MARTONAS“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 346 626,28 Eur.

Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 7 ir 9 pirkimo dalių laimėtojas yra ūkio subjektų grupė UAB „Intersera“ ir UAB „Mautoras“, atstovaujama UAB „Intersera“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 26 620,00 Eur.

Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 8 pirkimo dalies laimėtojas yra ūkio subjektų grupė UAB „KEMI SERVICE“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 16 940,00 Eur.

 

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su UAB „MARTONAS“.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su UAB „Intersera“.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su UAB „KEMI SERVICE“.

 

Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 3 pirkimo dalies laimėtojas UAB „AutoRC“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 27 830,00 Eur.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su UAB „AutoRC“.