Spausdinti

Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimas

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas vykdo Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų  pirkimą. Pirkimo objektas – Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugos. Pirkimo būdas - supaprastintos skelbiamos derybos (vadovaujantis Akcinės bendrovės Lietuvos pašto supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių 101.3, 103 punktais). Pirkimo dokumentai skelbiami Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (toliau - CVP IS).

Pasiūlymų pateikimo termino pabaiga – 2017 m. birželio 9 d. 11.00 val. Pasiūlymus galima teikti tik CVP IS priemonėmis.

Kontaktinis asmuo Alina Leščinskaja, el. paštas – a.lescinskaja@post.lt, tel. (8 5) 239 8309.

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 1, 2, 4 - 6 ir 8 dalių laimėtojas yra uždaroji akcinė bendrovė „MARTONAS“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 442 860,00 Eur.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su uždarąją akcinę bendrovę „MARTONAS“ dėl 1, 2, 4 - 6 ir 8 pirkimo objekto dalių.

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 3 dalies laimėtojas yra UAB „AutoRC“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 35 090,00,00 Eur.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su UAB „AutoRC“ dėl 3 pirkimo objekto dalies.

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 7 dalies laimėtojas yra UAB „Intersera“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 9 680,00,00 Eur.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su UAB „Intersera“ dėl 7 pirkimo objekto dalies.

Akcinės bendrovės Lietuvos pašto Transporto priemonių remonto ir priežiūros paslaugų pirkimo 9 dalies laimėtojas yra uždaroji akcinė bendrovė „Utenos Melga“. Tiekėjo pasirinkimo priežastis – Tiekėjas ir jo pasiūlymas atitiko keliamus reikalavimus bei Pirkėjo poreikius. Ketinamos sudaryti pirkimo sutarties numatoma vertė 14 520,00 Eur.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas sudarė sutartį su uždarąją akcinę bendrovę „Utenos Melga“ dėl 9 pirkimo objekto dalies.