Spausdinti

Filatelija

Tapkite abonentu ir pirmieji sužinokite visas filatelijos naujienas!

Visuose Lietuvos pašto skyriuose galima įsigyti įvairių filatelinių gaminių – pašto ženklų, suvenyrinių lapų, teminių pašto ženklų rinkinių, knygų ir pan. Neturite laiko užsukti į paštą? Įsigykite filatelinių gaminių elektroninėje parduotuvėje!

 

Lietuvos paštas į apyvartą kasmet išleidžia apie 25 naujus pašto ženklus, kai kuriems jų pritaiko ir suvenyrinius lapus. Taip pat vykdo pirmos dienos bei proginius vokų antspaudavimus.

Leisti ir išimti iš apyvartos pašto mokos ženklus Lietuvos paštą kaip universaliųjų pašto paslaugų (UPP) teikėją įpareigoja Lietuvos Respublikos pašto įstatymas. Pašto ženklai leidžiami atsižvelgiant į ateinančių metų svarbius įvykius, sukaktis, visuomeninius politinius įvykius, įstaigų, organizacijų ar pavienių asmenų siūlymus.

Privalumai tapus abonentu:
  • Filatelinius produktus galima užsakyti ir iš anksto. Tapus abonentu visas naujienas apie išleidžiamus naujus produktus sužinosite patys pirmieji.
  • Apmokėti filatelinės produkcijos abonentinį užsakymą galima bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą.

Jau prieš porą dešimtmečių užsikrėčiau filatelija. Renku įvairius pašto ženklus. Džiaugiuosi, kad tapus Lietuvos pašto abonentu visą man svarbią ir aktualią informaciją sužinau operatyviai. Dabar visada žinau, kada ir koks pasirodys naujas pašto ženklas.

Vytautas (56 m.) iš Telšių