Spausdinti

Susikurkite savo pašto ženklą!

 

Lietuvos pašto išleisti reprezentaciniai pašto ženkliai

Reprezentaciniai Lietuvos verslo įmonių ir kitų organizacijų pašto ženklai

FiDi - 50 metų

50 metų gyvuojanti Fizikų diena FiDi sugrįžta - šįkart su savo pašto ženklu, kurį sukūrė Justė Kuliešaitė. Pašto ženklas galės puošti jūsų laiškus ir atvirlaiškius. Pašto ženklas išleistas 2018 m. balandžio 7 d.

 

LIONS judėjimui – 100 metų

2017 m. kovo 3 dieną Lietuvos LION klubų asociacijai išleistas reprezentacinis pašto ženklas. Šiuo pašto ženklu bus pažymimas jau šimtmetį gyvuojančios visuomeninės klubinės organizacijos – LION – sukaktis.

Tarptautinė LIONS klubų asociacija, kurios simbolika vaizduojama reprezentaciniame pašto ženkle, yra didžiausia, aktyviausia ir reprezentatyviausia visuomeninė klubinė organizacija pasaulyje. Šios organizacijos pavadinimas LIONS (liet. liūtai) - tai angliškų žodžių „Liberty“ (liet. laisvė), „Intelligence" (liet. intelektas), „Our Nations Safety“ (liet. mūsų tautų saugumas) pirmųjų raidžių santrumpa. LIONS organizacijos ženkle yra pavaizduotos dvi į priešingas puses - praeitį ir ateitį - žvelgiančios liūtų galvos.

Šiuo metu net 202 šalyse yra apie 44000 LIONS klubų, o juose - apie 1,4 milijono narių. Lietuvoje LIONS judėjimas veikia nuo 1990-ųjų.

LIONS klubai rengia įvairias labdaros ir paramos akcijas: koncertus, vakarus, talkas, kitus renginius, organizuoja ir atlieka įvairius darbus.

VŠĮ „Nacionalinis automobilių klubas“

2016 m. spalio 14 dieną išleistas reprezentacinis pašto ženklas viešajai įmonei „Nacionalinis automobilių klubas“. Šis pašto ženklas skirtas 2017-aisiais vyksiančiam Dakaro raliui.

Reprezentaciniame pašto ženkle pavaizduotas pagrindinis Dakaro simbolis bei komandos pavadinimas „General Financing team Pitlane“. Pasak lenktynininko Benedikto Vanago, pašto ženklai, įamžinantys artėjantį dykumų Dakaro maratoną, bus klijuojami ant partneriams siunčiamų Kalėdinių sveikinimų. „Kadangi Dakaro ralis prasideda iškart po didžiųjų švenčių, labai prasminga į savo partnerius kreiptis laiko patikrintu būdu ir tokiu būdu įprasminti artėjantį ralį“, – teigė VŠĮ „Nacionalinis automobilių klubas“ vadovas B. Vanagas.

Kasmetinis Dakaro dykumų ralio maratonas organizuojamas nuo 1978 metų.

2017-ųjų Dakaro ralis lietuvių lenktynininkui B. Vanagui bus penktasis.

VŠĮ „Atsakingas verslas“

2016 m. birželio 15 d. išleistas reprezentacinis pašto ženklas socialinės atsakomybės projektui „Trys seserys“.

Moterims skirtą socialinės atsakomybės projektą „Trys seserys“ įgyvendina VŠĮ „Atsakingas verslas“. Ši socialinė iniciatyva skirta atkreipti dėmesį į moteris ir joms padėti per psichologinę pagalbą, organizuojamus ramybės ir saviugdos seminarus, pasitikėjimo savimi paskaitas ir kitas veiklas.

Reprezentaciniame pašto ženkle pasirinkta rožinė spalva, kuri simbolizuoja moterišką švelnumą, meilę, dvasingumą.

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija

2016 m. birželio 3 dieną išleistas reprezentacinis pašto ženklas valstybės įmonei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Šiemet Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija mini 25 metų veiklos jubiliejų.

Klaipėdos uostas – labiausiai į šiaurę nutolęs neužšąlantis rytinės Baltijos jūros uostas. Tai svarbiausias ir didžiausias Lietuvos Respublikos transporto centras, kuriame susijungia jūros, sausumos ir geležinkelio keliai iš rytų ir vakarų.

AB Žemaitijos pienas

2016 metų sausio 29 dieną išleistas reprezentacinis pašto ženklas vienai didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių šalyje – Žemaitijos pienui. Šiame pašto ženkle bus vaizduojamas sūrio „Džiugas“ prekės ženklas.

Pašto ženkle reprezentuojamas kietasis sūris „Džiugas“ yra tituluočiausias Žemaitijos pieno gaminys. Daugelyje šalies ir tarptautinių parodų šis gaminys pelnė aukščiausius laimėjimus

Džiugas yra žemaičių legendinis milžinas, kuris ant septynių kalvų senų senovėje įkūrė Žemaitijos sostinę – Telšius, kuriuose nuo 1924 metų savo ištakas skaičiuoja pieno perdirbimo įmonė – Žemaitijos pienas.

Kauno klinikos

2015 metų birželio 29 dieną išleistas pirmasis reprezentacinio tipo pašto ženklas, skirtas Kauno klinikų 75 metų jubiliejui paminėti.

Šiame pašto ženkle matyti Kauno klinikų centrinio pastato fragmentas (Kęstučio Šimatonio nuotrauka), toliau pavaizduota Kauno klinikų miestelio pastatų išdėstymo schema. Pašto ženklo fone – Ministrų kabineto nutarimo klinikas statyti užmiestyje, VII forte, nuorašas.

 

Lietuvos verslo įmonėms – unikali galimybė save reprezentuoti!

Nuolat ieškote dar neatrastų būdų pristatyti save ar savo bei klientų teikiamas paslaugas? O galbūt šiuo metu dairotės unikalios dovanos sau ar kolektyvui?

Kviečiame įsigyti unikalų suvenyrą, dovaną - REPREZENTACINĮ PAŠTO ŽENKLĄ!

Reprezentacinis pašto ženklas yra atspausdinamas A4 formato lape, kuriame atspausdinama dvidešimt pašto ženklų. Pašto ženklas yra horizontalus, jo dydis – 43×34 mm.

Reprezentacinį reprezentacinį pašto ženklą norinčios išsileisti organizacijos jame gali pavaizduoti įvairius objektus: heraldiką, svarbias organizacijos asmenybes, tekstą, nuotraukas, įvairius ornamentus ar kt. Tokių pašto ženklų nominalioji vertė – 0,39 Eur ir jie yra tinkami siųsti Lietuvoje.

Ką turėtumėte žinoti?

Užsisakyti galite nuo 150 lapų
Vienas lapas tai 20 pašto ženklų
Pagaminsime 1 mėnesį arba grečiau
Kaina tik 30 Eur (su PVM) už lapą
Kainą sudaro ir 0,39 Eur pašto ženklo vertė

Kyla klausimų? Apsisprendėte?

Susisiekime jau dabar el. paštu manozenklas@post.lt arba tel. 8 700 55 400.

Kokie keliami reikalavimai Lietuvos pašto leidžiamiems reprezentaciniams pašto ženklams?

Reprezentacinis pašto ženklas yra atspausdinamas A 4 formato lape, kurio bendras lapo dydis yra 210 x 297 mm. Lapą sudaro dvidešimt pašto ženklų. Pašto ženklas yra horizontalus, jo dydis – 43 x 34 mm.

Pašto ženkle yra speciali rėmeliu fiksuota vieta, kurioje gali būti dedama informacija, pageidaujama matyti reprezentaciniame pašto ženkle: heraldikos objektai, tekstas, piešinys, ornamentas, nuotrauka ar kt. Nustatytas rėmo dydis – 28 x 28 mm. Visuose ženkluose yra nurodyta nominalioji jo vertė nacionaline valiuta – 0,39 Eur (trisdešimt devyni euro centai) ir užrašas „Lietuva“. Viename ženklų lape gali būti naudojamas tik vienas pasirinktas atvaizdo variantas.

Reprezentaciniams pašto ženklams draudžiama naudoti vaizdus, kurie neatitinka visuomenės moralės ir etikos standartų, sukuria klaidingą ir apgaulingą žmogaus teisių, laisvių, vertybių vaizdinį ar įvaizdį, yra kitų autorių teisių objektai pagal Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą ir nėra gautas rašytinis autoriaus leidimas. Be to, ženkle draudžiama naudoti kitus vaizdus, kurie yra laikomi draudžiamais ar įžeidžiančiais pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir Europos Sąjungos teisės aktus.

Reprezentacinis pašto ženklas yra skirtas naudoti tik siuntimo paslaugoms Lietuvos Respublikos teritorijoje, apmokėti juo į užsienį siunčiamas siuntas draudžiama.

Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už savo ir trečiųjų asmenų tinkamą reprezentacinio pašto ženklo naudojimą. Reprezentacinį pašto ženklą gaminti ir Lietuvoje leisti turi teisę tik Lietuvos paštas.

Prašymą atlygintinai pagaminti reprezentacinį pašto ženklą Lietuvos paštui gali teikti visi juridiniai asmenys raštu arba el. paštu manozenklas@post.lt. Prie prašymo būtina pridėti reprezentacinio pašto ženklo projektą.