Spausdinti

Suvenyrinis antspaudavimas

2017-04-28 Suvenyrinis spaudas kvies atiduoti savo balsą už Lietuvos pašto darbuotojus

Nuo gegužės 2 d. Lietuvos paštas kviečia rinkti geriausiai klientus aptarnaujančius darbuotojus. Gražia pavasarine tradicija tapę paslaugiausiai klientus aptarnaujančių darbuotojų rinkimai kasmet sulaukia vis didesnio šalies gyventojų įsitraukimo. Apie vyksiančius paslaugiausių Lietuvos pašto darbuotojų rinkimus šiemet primins ir specialiu suvenyriniu spaudu ženklintos siuntos.

Visą gegužės mėnesį gyventojai kviečiami įvertinti paštų ir finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojų bei LP EXPRESS kurjerių darbą. Kol vyks klientus paslaugiausiai aptarnavusių Lietuvos pašto darbuotojų rinkimai, t. y. gegužės 2-31 dienomis, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio centriniuose paštuose vyks siuntų antspaudavimas specialiu spaudu.

Įvertinti Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą galima pildant specialią anketą internetiniame Lietuvos pašto tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt arba paskambinus telefonu 8 700 55 400.

Balsuokite už savo herojų Lietuvos pašte!

2013-11-27 Trakai vėl kviečia aplankyti Kalėdų senelių sostinę

Trečius metus iš eilės Lietuvos paštas pasitinkant didžiąsias metų šventes kvies apsilankyti Trakuose – Kalėdų senelių sostinėje. Kaip ir praėjusiais metais, šiemet Trakuose veiks Kalėdų senelių miestelis.

Šia proga Lietuvos paštas gruodžio 5-7 dienomis Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos centriniuose paštuose suvenyriniu spaudu antspauduos pašto korespondenciją.

Suvenyrinio spaudo  piešinyje bus pavaizduota Trakų pilis, virš jos užrašas – „Kviečiame į Trakus – Kalėdų senelių sostinę!“. Spaudo apačioje bus užrašas www.trakai-visit.lt.

2013-09-18 Europos bendradarbiavimo dienai – suvenyrinis spaudas

Rugsėjo 21 d. visoje Europoje švenčiama Europos bendradarbiavimo diena. Šia proga Lietuvos paštas rugsėjo 19-21 dienomis Vilniaus centriniame pašte pašto korespondenciją antspauduos specialiu suvenyriniu spaudu.

2013 metų Europos bendradarbiavimo dienos šūkis – “Be part of it” („Dalyvauk ir tu“). Europos bendradarbiavimo programas Lietuvoje koordinuojanti Vidaus reikalų ministerija, kuri šiemet pakvietė Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos kino mėgėjus dalyvauti trumpametražių filmų konkurse.

2013-08-20 Laiškais vėl bus kviečiama dalyvauti Vilniaus maratone

Jau antrus metus iš eilės Lietuvos paštas visus šalies gyventojus kvies jėgas išbandyti „Danske Bank Vilniaus maratone“. Nuo rugpjūčio 29 iki 31 dienos Vilniaus centriniame pašte pašto korespondencija bus antspauduojama suvenyriniu spaudu.

Suvenyrinio spaudo viduryje bus pavaizduotas Lietuvos pašto logotipas su užrašu „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Logotipą ratu supa užrašas „Susitikime Lietuvos pašto estafetėje! 2013 rugsėjo 15“.

Pašto korespondencija suvenyriniu spaudu bus antspauduojama paštų darbo metu. Suvenyrinis spaudas bus dedamas tuščiame voko ar siuntos plote, o pašto ženklai antspauduojami tos dienos datos spaudu, naudojamu antspaudavimo vietoje.

2013-04-02 Akcijos DAROM suvenyrinis antspaudavimas

Lietuvos paštas jau trečius metus prisidės prie jau tradicine tapusios aplinkosauginės akcijos DAROM. Šiemet pašto darbuotojai ne tik tvarkys aplinką, bet ir specialiai akcijai DAROM pagamintu suvenyriniu spaudu antspauduos pašto korespondenciją.

Nuo balandžio 8 iki 23 dienos penkiuose centriniuose paštuose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – pašto korespondencija bus antspauduojama specialiu suvenyriniu spaudu.

Antspaudo viduryje bus užrašas „Darom 2013“, viršuje – „Registruokis www.mesdarom.lt“. Antspaudo apačioje kairėje pusė bus užrašyta „Akcijos draugas – Lietuvos paštas“.

2013-02-01 Lietuvos paštas kvies rašyti diktantą

Vasario 23 dieną vyks Nacionalinio diktanto konkursas, prie kurio prisijungia ir Lietuvos paštas. Pasitikrinti kalbos žinias pirmą kartą bus galima ir paštu – diktantą bus galima rašyti namuose, o tekstą organizatoriams išsiųsti paštu.

Rašantys diktantą namuose, jį paštu atsiųsti turės iki vasario 25 dienos (imtinai), adresu:

Nacionalinio diktanto konkursu

AB Lietuvos paštas

J. Jasinskio g. 16

03500 Vilnius

Kviesdamas kuo daugiau gyventojų prisijungti prie šio konkurso, Lietuvos paštas vasario 6-9 dienomis Vilniaus centriniame pašte siunčiamas pašto korespondencijos siuntas antspauduos specialiu, Nacionalinio diktanto konkursui skirtu, suvenyriniu spaudu.

Suvenyrinio spaudo  centre bus pavaizduotas Nacionalinio diktanto konkurso šūkis „ATEIK. RAŠYK. IŠSAUGOK.“, šone – Nacionalinio diktanto pirmojo etapo data „2013-01-23“. Po juo bus pavaizduotas Lietuvos pašto logotipas ir užrašas „NACIONALINIS DIKTANTAS“.

Nacionalinis diktantas bus rašomas savivaldybėse vasario 23 dieną, 11 val. Diktantas bus skaitomas per Lietuvos radijo pirmąją programą (ji transliuojama ir internetu).

Jau šeštus metus Nacionalinio diktanto konkursą organizuoja savaitraštis „Atgimimas“ kartu su partneriais.

2012-12-03 Suvenyrinis spaudas kvies aplankyti Trakus

Jau antrus metus pasitinkant didžiąsias metų šventes visi kviečiami apsilankyti Trakuose – Kalėdų senelių sostinėje. Kaip ir praėjusiais metais, šiemet Trakuose nuo gruodžio 8 iki sausio 6 dienos veiks Kalėdų senelių miestelis.

Šia proga Lietuvos paštas gruodžio 6-8 dienomis Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos centriniuose paštuose suvenyriniu spaudu antspauduos pašto korespondenciją.

Suvenyrinio spaudo  piešinyje bus pavaizduota Trakų pilis, virš jos užrašas – „Kviečiame į Trakus – Kalėdų senelių sostinę!“. Spaudo apačioje bus užrašas www.trakai-visit.lt.

2012-08-27 Vilniaus maratonui – specialus suvenyrinis spaudas

Į rugsėjo 9-ą dieną Vilniuje vyksiantį „Danske“ banko Vilniaus maratoną kvies ir Lietuvos paštas, kuris rugpjūčio 27–31 dienomis specialiu suvenyriniu spaudu antspauduos pašto korespondenciją.

„Lietuvos paštas jau ruošiasi Vilniaus maratonui. Ketiname dalyvauti ne tik Lietuvos pašto vardo estafetėje, bet įveikti ir kitokias distancijas. Tikimės, kad gyventojai, gavę laišką, pažymėtą specialiu spaudu, taip pat susigundys išmėginti jėgas bėgimo trasoje“,– sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Pašto korespondencija specialiu spaudu visą savaitę bus antspauduojama Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio centriniuose paštuose. Skaičiuojama, kad iš viso specialiu spaudu pažymėtus laiškus gaus daugiau kaip 100 tūkstančių ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio gyventojų.

Suvenyrinio spaudo viduryje bus pavaizduotas Lietuvos pašto logotipas su užrašu „Vilniaus maratonas“. Logotipą ratu supa užrašas „Susitikime Lietuvos pašto estafetėje! 2012 rugsėjo 9“.

Pašto korespondencija suvenyriniu spaudu bus antspauduojama paštų darbo metu. Suvenyrinis spaudas bus dedamas tuščiame voko ar siuntos plote, o pašto ženklai antspauduojami tos dienos datos spaudu, naudojamu antspaudavimo vietoje.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

2012-07-02 Lietuvos paštas suvenyriniu spaudu kvies į Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą

Liepos 12–15 dienomis Prienų rajone pirmą kartą istorijoje vyks Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Prie šio renginio prisijungia ir Lietuvos paštas, kuris suvenyriniu spaudu, kviečiančiu atvykti į susitikimą, antspauduos pašto korespondenciją.

„Per dieną išsiunčiame tūkstančius laiškų, tad toks pašto korespondencijos antspaudavimas – puikus būdas paskleisti žinią apie Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą ir pakviesti po visą pasaulį išsibarsčiusius tautiečius nors kelioms dienoms susitikti ir aptarti svarbiausius šalies klausimus“, – sakė Lietuvos pašto Pardavimų tarnybos direktorius Arūnas Venckavičius.

Pašto korespondencija suvenyriniu spaudu bus antspauduojama liepos 2–5 dienomis Vilniaus centriniame pašte.

Suvenyriniame spaude pavaizduotas Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo logotipas, užrašas su data „Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas liepos 12–15“. Antspaudo apačioje taip pat bus užrašas „Rėmėjas – Lietuvos paštas“.

Skaičiuojama, kad iš viso šiuo spaudu bus antspauduota daugiau kaip 20 tūkst. pašto korespondencijos, siunčiamos tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo metu jaunimas iš visų Lietuvos regionų bei užsienio kartu su šalies valdžios, verslo, kultūros ir mokslo atstovais aptars strateginius valstybės ir tautos reikalus, ieškos konstruktyvių sprendimų bei jų įgyvendinimo būdų, taip spartins pažangios ir modernios valstybės kūrimąsi.

Renginį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.

2012-06-25 Lietuvos paštas kvies pasaulio lietuvius giedoti himną

Liepos 6-ąją – Valstybės dieną, 21 valandą jau ketvirtą kartą lietuviai visame pasaulyje bus kviečiami giedoti „Tautišką giesmę“. Prie šios unikalios mūsų tautos tradicijos prisijungia ir Lietuvos paštas, kuris specialiu spaudu, kviečiančiu giedoti Lietuvos himną, antspauduos ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio šalis siunčiamą korespondenciją.

„Lietuvos pašas – gilias tradicijas turinti valstybinė įmonė. Mums svarbu puoselėti lietuviškumą, todėl ir prisijungėme prie šio projekto. Tikimės, kad užsienyje gyvenantys tautiečiai, gavę laišką su specialiu antspaudu, neliks abejingi ir liepos 6-ąją kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedos „Tautišką giesmę“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Pašto korespondencija specialiu spaudu, kviečiančiu liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“, bus antspauduojama birželio 25–30 dienomis penkiuose didžiuosiuose paštuose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio centriniuose paštuose.

Apskritimo formos spaudo centre bus užrašas „Lietuvos paštas“ kartu su bendrovės logotipu. Aplink jį bus užrašas „Liepos 6 d. 21 valandą“. Aplink visą antspaudą bus užrašas „Tautiška giesmė aplink pasaulį“.

Skaičiuojama, kad iš viso specialiu spaudu pažymėtus laiškus gaus daugiau kaip 100 tūkstančių ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio gyventojų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.