Spausdinti

Tarptautinis greitasis paštas

Apskaičiuokite, kiek kainuos siuntimas

Tarptautinis greitasis paštas (EMS – Express Mail Service) – tai siuntų pristatymo paslauga teikiama tiek į Europos, tiek į pasaulio šalis. Siuntos pristatomos per kurjerius įteikiant gavėjui. Tarptautinio greitojo pašto siuntos pristatomos per kiek įmanoma trumpesnį laiką.

Privalumai:
  • Skubiąją siuntą galite išsiųsti iš bet kurio miesto ar kaimo pašto.
  • Tarptautiniu greituoju paštu siuntos siunčiamos į 82 šalis.
Svarbu žinoti:
  • Pašto korespondencijos siuntoms siųsti naudojami vokai (arba kitokia patvari pakuotė), pagaminti iš standaus popieriaus ar kitos patvarios medžiagos, su minkštu apsauginiu sluoksniu arba be jo. Vokas (ar kita pakuotė) užklijuojamas taip, kad jame esanti informacija būtų gerai apsaugota. 
  • Siuntiniai gali būti įpakuojami į kartonines, medines, metalines, fanerines dėžutes arba į minkštą apvalkalą ar audinį, arba į ir kitą patvarią medžiagą. 
  • Siuntos, įpakuotos į kartonines dėžutes, popierių, perjuosiamos lipniąja juosta, kad visi atlankai ir laisvi sulenkimo kraštai būtų visiškai užklijuoti.
  • Stikliniai ar kiti dužūs daiktai turi būti dedami į kietą dėžutę, pridėtą atitinkamos apsauginės medžiagos. Daiktai turi būti sudėti taip, kad siuntimo metu nesitrintų ir nesidaužytų nei vienas į kitą, nei į pakuotės sieneles. 
  • Riebalinės medžiagos, kurios gali virsti skysčiu, pavyzdžiui, tepalai, skystas muilas, sakai ir t.t. (taip pat šilkaverpių kiaušinėliai, kurių transportavimas kelia mažiau nepatogumų), turi būti sudėtos į neperšlampamus maišelius, kurie paskui dedami į medines, metalines, kartonines ir kt. dėžutes. 
Informacija apie siuntimą:

Bendradarbiaujame su Baltijos šalyse veikiančiomis įmonėmis, dėl to dažnai tenka paštu siųsti įvairias prekes. Neseniai išbandėme „Tarptautinio greitojo pašto” paslaugą, kuria likome labai patenkinti. Verslo partneriai Latvijoje mūsų išsiųstą siuntą gavo jau kitą dieną.

Gediminas (34 m.) iš Vilniaus